عظیمیان مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در پیام نوروزی

تحقق « جهش تولید » با اجرای نورد گرم ۲ در فولادمبارکه

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولادمبارکه در یادداشتی به ترسیم برنامه سال 99 کرد و در آن اجرای طرح نورد گرم 2 را در راستای تحقق « جهش تولید » دانست.

به گزارش رابط عمومی سازمان ایمیدرو، عظیمیان در این یادداشت ابتدا اشاره به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب درباره جهش تولید که برگرفته از ابعاد قدرت و قوت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، علمی است، به عملکرد سال 98 شرکت در تحقق شعار رونق تولید و برنامه های سال جدید در "جهش تولید" پرداخته است. وی درابتدای این پیام آورده است: گروه فولادمبارکه اصفهان به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده ورق های تخت خاورمیانه و منطقه MENA، با وجود تمام سختی ها و تحریم ها، سال گذشته را توانست با گام های استوار پشت سرنهاده و سال جدید را نیز با قوت هرچه تمام تر در راستای منویات مقام معظم رهبری با ثبت رکوردهای تولید آغاز کند.
به گفته عظیمیان، در سال گذشته گروه فولادمبارکه در تولید، فروش و سودآوری، همراستا با شعار سال 98 و « رونق تولید » اقدام های موثری را انجام داد که نتیجه آن دست یابی به تولید بیش از6 میلیون و 453 هزارتن کلاف گرم و فروش 7 میلیون و 580 هزار تن محصول به ارزش 391 هزار میلیارد ریال بود. وی معتقد است: این ثمره ارزشمند در سایه کوشش همه کارکنان این مجتمع عظیم و در سایه همدلی یکدیگر رقم خورد.
مدیر عامل فولاد مبارکه درباره برنامه های امسال نیز تاکید کرد: در سال جاری نیز مصمم هستیم تا با انجام تکمیل طرح شهید خرازی (نورد گرم 2 ) در شرکت فولادمبارکه، توسعه فولادهرمزگان، بهره برداری از فولادسنگان و فولادسفید دشت، ظرفیت های جدیدی را به توان تولیدی کشور اضافه کنیم تا علاوه بر تامین نیاز بازار داخل ، معضلات صنایع پایین دست مرتفع شود.
وی یادآور شد: فولادمبارکه همراه با نهضت ساخت داخل و بومی سازی قطعات و تجهیزات استراتژیک، توانسته نوید بخش « رنسانس بومی سازی » ایران اسلامی باشد. اقدامی که به یقین تقویت بنیه اقتصادی کشور و قطع وابستگی را به همراه دارد.
به گفته عظیمیان، اگرچه شرکت فولادمبارکه به صورت مستقیم تحت فشار تحریم های ظالمانه آمریکا قرارگرفته است، اما تمامی سختی های پیش رو با هدف عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی و اراده آهنین رزمندگان خط مقدم جبهه صنعت از بین خواهد رفت. آنچه که تاکنون با برنامه ریزی، تلاش و کوشش تمام مردان فولادی رقم خورده نیز جز این نبوده و نیست.
وی اظهار داشت: تکمیل زنجیره فولاد، بومی سازی، افزایش کمی و کیفی تولید، بالابردن بهره وری ، توسعه پایدار و توجه به سودآوری مستمر، رویکرد گروه فولادمبارکه در سال 99 -همگام با فرمایشات مقام معظم رهبری- است که عزم و اراده تمامی کارکنان این مجتمع صنعتی نیز بر این رویکرد اهتمام ویژه دارد.
مدیر عامل فولا دمبارکه خاطر نشان کرد: در پایان ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای تمامی همکارانم در گروه فولادمبارکه، امیدوارم همانند سال های گذشته بیش از پیش در راه پیشرفت، توسعه و آبادانی میهن عزیزمان قدم برداریم.

منبع پایگاه خبری ایمیدرو


شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

رویش باورها در دل کویر

شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان

معدن - صنایع معدنی - ساختمان

شرکت معدنی آهن آجین (آجیمکو)

گروه آجین متشکل از شرکت معدنی آهن آجین، شرکت معدنی مهر آجین، ...

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

چادرملو، نماد توسعه پایدار - پیشگام در تکمیل زنجیره تولید